by ayosholding

Share

Paylaş

DekorAyos’un 2022 iş gündemi ve hedeflerini anlatır mısınız? 2022’de en çok hangi konulara odaklanacaksınız?

2011 yılında Antalya’da kurduğumuz Dekor A Mimarlık 2020 yılında Ayos Holding ile birleşerek DekorAyos adını aldı. Kurulduğu tarihten bu yana uzman kadromuzla birlikte modern teknolojiyi sistemlerimize entegre ederek İtalya menşeli endüstriyel makinalarımızla birlikte üretim hattımızı genişletip dizayn ekibindeki tecrübeli mimar üretim ekibimizdeki konusunda uzman mühendislerimizle başarılara imza atmaya devam ediyoruz. 50 idari personel, 237 üretim personelimizle kocaman bir aileyiz. “Amacımız istihdam” sloganıyla hedefimiz her geçen gün daha fazla büyümek.

2022 Yılında da aynı misyon ve vizyon ile hareket ederek, modern teknolojinin entegre edildiği tesisimizde, istihdam politikamızı sürdüreceğiz. İhracat hedeflerimiz…

Türkiye’de 2022’de sunduğunuz yeni ürün çeşitlerinizi, kullanım ve uygulama alanları ile birlikte paylaşır mısınız?

Yaşam alanlarında modern çizgiler ve kullanışlılığı ön plana çıkaran mobilya çözümleri üretiyoruz. Yaşam alanlarındaki ferahlığı arttırarak, yüksek kapasiteli depolama çözümlerini son kullanıcıya sunuyoruz.

Modern çizgilerin yer aldığı 2022 iç kapı kataloğumuz ile butik projelerimizden, seri üretim imalatlarımıza kadar her alanda geniş kitlelere hitap etmeye devam ediyoruz.

Makina sektörü özelinde hangi çözümleriniz öne çıkıyor? Sektörün gelişimine çözümleriniz nasıl katkı sunuyor?

DekoraAyos fabrikamız yarı otomasyon tesis olma özelliğini taşımakta. Fabrikamıza, ham maddeden paketlemeye kadar entegre makine sistemlerimiz mevcut. İtalyan Biesse marka makinelerimiz, çağın tüm gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlanmıştır. Üretim bandımızın tamamı enerji verimliliğini ön plana çıkartan sistemlerden oluşuyor. Avrupa standartlarını yakalamış tesisimiz ile ihracat adımları atarak, sektörün Avrupa ve Orta Asya’da Türkiye temsilcisi olmayı hedefliyoruz.

DekorAyos fabrikasında işleyiş süreçlerini paylaşır mısınız?

12.500 m2 kapalı alanımız ile DekorAyos fabrikasında kaliteli üretimin öncüsü olmaktayız. Yarı otomasyon sistemlerimizin yanı sıra, yetkin personel ile ilerlemekteyiz. Üretim müdürlerimizi endüstri mühendisleri arasından seçiyoruz, makine parkurlarında, makine mühendislerimiz görev almakta. Teknik ofis kısmımız, mimar, iç mimar ve ağaç / orman mühendislerimiz tarafında oluşuyor. Yetkin personellerin, modern teknoloji ürünleri ile birleşmesiyle verimlilik esaslı işleyişimiz devam ediyor.

Kısa ve orta vadede yatırım planınız var mı? Pazarınızı artırmak adına ne gibi çalışmalar içindesiniz?

Avrupa ve Orta Asya’da fizibilite çalışmalarımızın sonucu olarak DekorAyos Showroomlarını hayata geçiriyoruz. İhracat adımlarımız ile ülkemizi yurtdışında temsil etme gayreti içerisindeyiz.  Türkiye’de imalatını gerçekleştirdiğimiz mobilyaların, tüm dünya pazarında öncü marka olması adına çalışmalarımız günden güne artarak devam etmekte.

Sinan Boztepe
DekorAyos Yönetim Kurulu Başkanı

Takipte Kalın!

Bültenimize Kayıt Olmak İster Misiniz?