by ayosholding

Share

Paylaş

Ege’nin kalbinde, mavi ve yeşilin iç içe geçtiği Gökova’da yer alan Ayos Gökova Evleri projenizden söz eder misiniz, lokasyon tercihinizde neler etkili oldu?

İnsanların sabah uyandıklarında denizin uçsuz bucaksız mavisi ile buluşmalarını, Gökova’nın en güzel koyunda huzurla yaşamalarını amaçlayarak bu projeyi oluşturduk. Projede, her birinin kendi bahçesi olan, denize sıfır 14 adet bağımsız villa ile 1 adet yarı olimpik yüzme havuzu bulunmaktadır. Ayrıca, projemiz lokasyon itibari ile Bodrum ve Gökova’da bulunan diğer tüm koylara rahatlıkla ulaşılabilme mesafesindedir.

Projenin yapım aşaması ve mimari özellikleri konusunda okurlarımızı bilgilendirir misiniz, hangi tarih aralığında proje sonlanmış olacak?

Dubleks villalardan oluşan projemiz, en ince mimari detaylar düşünülerek tasarlanmış olup, kullanıcı rahatlığı ile estetiği bir araya getirmektedir. Tamamında yaz-kış oturuma uygun olarak tasarlanmış, kışın yerden ısıtma sistemi ile yazın ise klima iklimlendirme sistemi ile kullanıcılarına sunulmuştur. 2022 yılının ilk çeyreğinde yapımı başlayan projemiz, 2022 yazında ev sahiplerini, yeni yuvalarına beklemektedir.

Modern ve rahat konseptlerle tasarımını gerçekleştirdiğiniz villa modüllerinin özelliklerinden bahseder misiniz?

Villalarımız kendine ait 2 kattan oluşmaktadır. Alt katta mutfak, salon, wc ve teras olup, üst katta ise 2 adet yatak odası, wc-banyo ve deniz manzaralı büyük bir balkondan oluşmaktadır. Tamamı kış kullanımı için yerden ısıtma, yaz kullanımı için klima ile donatılmıştır. Dış cephe ve çatılarımızın tamamı modern teknoloji ısı yalıtım malzemesi ile yalıtılmış, pencerelerde ithal alüminyum doğramalar tercih edilmiştir. İç mekanda en üst seviye malzeme kalitesine sahip ürünler kullanılmıştır. Her villa kendine ait özel bahçe ve meyve ağaçları ile donatılmıştır.

Ayos Gökova Evleri projesinde ortak kullanım alanlarını nasıl değerlendirdiniz?

Projemizde, 1 adet yarı olimpik yüzme havuzu ve sosyal tesis bulunmakta olup, tam kapasite ile çalışan kesintisiz elektrik enerjisi üretmek üzere jeneratör bulunmaktadır. Ayrıca her villa için bir adet tahsisli otopark ve ev sahiplerinin misafirleri için misafir otoparkı bulunmaktadır. Güvenlik sistemi olarak, projemiz kameralar ile donatılmış olup, 24 saat güvenlik hizmeti verilecektir.

Musa Özer
İcra Kurulu Üyesi – Teknik Müdür

Takipte Kalın!

Bültenimize Kayıt Olmak İster Misiniz?