YUNUS EMRE

Bölüşürsek tok oluruz,

Bölünürsek yok oluruz.

Ayos Holding bünyesinde çözüm ortaklarımıza kurumsal çözümler üretirken, çıkış noktamız olarak benimsediğimiz “Bölüşürsek tok oluruz, bölünürsek yok oluruz.” sözünden hareketle, çalışanlarımız, iştiraklerimiz ve hizmet verdiğimiz çözüm ortaklarımızla bir bütün halinde gelişmeyi ve herkes için  geleceği daha iyi hale getirmeyi  hedefliyoruz.

Hakkımızda

Geniş bir faaliyet alanına sahip olan Ayos Holding; Ayos İnşaat, Ayos Yönetim, Ayos Temizlik, Ayos Güvenlik, Ayos Otomotiv, Ayos Lojistik, Ayos Bilişim, DekorAyos ve Ayos Spor firmalarını bünyesinde barındırıyor. Tüm iştiraklerinde müşteri memnuniyetini temel alan bir anlayış ile hareket ediyor. Ayrıca deneyimli ve profesyonel kadrosuyla hizmet verdiği tüm kişi ve kurumların geleceğini kendi geleceği olarak görmeyi ve buna göre hareket etmeyi temel ilke olarak kabul ediyor.

Kuruluşundan itibaren hizmet alanlarını arttırmayı ve faaliyet bölgelerini genişletmeyi görev kabul eden Ayos Holding, mevcut iştiraklerini geliştirmenin yanı sıra müşterilerinin gereksinimlerini ve çağın gerekliliklerini de göz önünde bulundurarak farklı alanlarda yeni iştiraklerle büyüme hedefine güçlü ve emin adımlarla yürümeyi sürdürmektedir.

Bağlı firmalarımızda görev alan her kademedeki personelimiz, Ayos Holding’in hizmet anlayışı çerçevesinde sürekli ve kesintisiz bir eğitim programı içinde kendilerini geliştirirken, müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesini en üst düzeye getirecek duyarlılığa ulaşmış olarak görevlerini sürdürmektedirler.

Yönetim Kurulumuzun Kaleminden

“Ayos Holding Vizyon ve Misyonumuz”

İştiraklerimiz

Hedef ve İlkelerimiz

Ayos Holding çalışanları ve iştirakleriyle birlikte sağlıklı gelişmeyi, evrensel kalite standartlarında hizmetler sunmayı planlıyor. Çalışanları, iştirakleri ve müşterileri için saygınlığın ve kalitenin simgesi olmayı hedefliyor.

Bu yönde kurucumuz ve yönetim kurulu üyelerimiz, hedef ve ilkeleri şu şekilde bildiriyor: