by ayosholding

Share

Paylaş

Ayos Temizlik’in sürekli ve kesintisiz çalışma programıyla neyi hedeflemektesiniz?

Ayos temizlik kuruluşundan bu yana sağladığı hizmetlerin odak noktası, her zaman süreklilik ve sürdürebilirlik olmuştur. Firmamızın kuruluş aşamasından itibaren değişim dönüşüm yenilik ve gelişimlerine yön veren gelecek planlamasını sağlam temeller üzerinde yapmaktayız. Küreselleşen dünyada rekabetin artması, piyasalardaki istikrarsızlık, hizmet anlayışının sürekli değişimi ve pazarlama tekniklerindeki değişimler, firmamızın bu düzenin yapısına uygun organizasyon modellerine hızlı geçişler yapılması gerektiğini gösteriyor.

Günümüz iş dünyasında neredeyse hiçbir firma iş kesintilerine sebep olan olaylardan kaçamaz hale gelmiş olup birçok firma büyük iş kesintilerinden sonra başarısız olmaktadır. Bu sebepler göz önünde bulundurularak firmamızın büyümesi, markalaşması, tercih sebebi olması ve yüksek kaliteyi sürdürebilmesi için her zaman etkili bir süreklilik planımız hazırdır ve sürekli olarak güncellenmektedir.

Ayos Temizlik 2021 yılını nasıl geçirdi?

Global çapta oluşturulan kalite standartlarımızda müşteri memnuniyeti stratejilerimizin orta noktasında yer almaktadır. Müşterilerimizin, hizmetlerimize yönelik beklentileri ile gereksinimlerini anlama ve karşılama konusunda gösterdiğimiz duyar ve müşterilerin taleplerine hızlı ve yenilikçi cevap vermek aynı zamanda müşteri talepleri doğrultusunda yeni hizmetleri bünyemize katmak en temel hizmet anlayışımızdır. Bu anlayışımızı çalışanlarımızla senkronize edip onların da en keyifli ve en kaliteli hizmeti vermesini sağlamak ise en önemli stratejimizdir.

Global çapta kalite standartlarınızı oluştururken hangi stratejileri geliştirdiniz?

 

2020 yılında tüm dünyada şirketleri insani ve ekonomik etkilerin ortasında farklı radikal çalışma ve yönetim şekilleri uygulamaya zorladı. Ayos Temizlik ani ve ön görülemeyen bir krize yanıt vermek zorunda kaldık ancak süreklilik ve sürdürebilirliği hedef alan ve gelişime açık olan çalışma programımız sayesinde 2021 yılı firmamız için oldukça verimli geçti. Hızlı ve çeşitli hizmet anlayışımız bize bu zor ve karmaşık zamanlarda avantaj sağlamış, portföyümüze yeni müşteriler eklememize ve büyümemize yardımcı olmuştur.

2022 yılı için proje ve hedeflerinizden söz eder misiniz?

 

2022 yılı firmamız için en parlak olmasını beklediğimiz zaman dilimidir. Geçirilen zor pandemi sürecinden yara almadan ve büyüyerek çıkmanın gururunu taşımaktayız. Bu gurur bizi 2022 yılı için daha yüksek ve daha zor hedeflere itmektedir. Sağladığımız istihdamı kaliteden ödün vermeden en yüksek seviyeye çıkarmak ve 2022 yılında mevcut hizmetler dışında farklı hizmet kolları yaratmak en büyük hedefimizdir.

Son olarak eklemek istedikleriniz nelerdir?

Ayos temizlik sürekli değişen dünyada gelişmeye, mükemmelliğe ve büyümeye devam edecektir. Sağladığımız kaliteli hizmet anlayışı ile müşterilerimize sağladığımız kaliteli çalışma ortamları ve çalışanlarımıza her zaman en iyiyi sunuyor olacağız. Her yıl büyüyen bu pazarda büyümeye devam etmek ve büyük bir pazar payına sahip olmak, sağladığımız hizmetlerle firmamızı daha da pekiştirmek kısa ve uzun vadeli planlarımızın çerçevesini oluşturuyor.

Ümit Topal
Operasyon Müdürü

Takipte Kalın!

Bültenimize Kayıt Olmak İster Misiniz?