by ayosholding

Share

Paylaş

Hizmet sektörü ciddi bir tecrübe ve güvenirlik gerektirir. Üst düzey kalite anlayışıyla, hizmet sektörünün bir çok alanında örnek işler ortaya çıkarması, Ayos Holding’in tüm çalışanları için gerçek bir kaliteli hizmet anlayışını deneyimleme imkânı sağlamaktadır.

Büyük ve köklü bir ailenin parçası olan çalışanlarımız, aynı zamanda profesyonel iş yaşamının getirdiği zorlukları, kaliteli hizmet anlayışı içerisinde birbirine kenetlenebilen bir ekip ruhuyla aşmaktadır. Ayos Holding olarak üstlendiğimiz projelerin; müşteri memnuniyetlerini üst düzeyde tutarak devam ediyor olması, çalışanlarımız için ayrı bir motivasyon kaynağıdır. Bu durum çalışan memnuniyetinin üst düzeyde olmasının en büyük etkenlerinden birisidir.

İnsan Kaynakları Yaklaşımımız
Modern İnsan Kaynakları uygulamalarıyla birlikte; işe alım süreci, kariyer gelişimi imkânı, ücretlendirme politikası ve yan haklar, performans yönetimi alanlarında güncel ve bilimsel altyapısı olan sistemleri takip etmekteyiz. İşe alım uygulamalarımız arasında; yetkinliklerin ölçümü ve bilişsel değerlendirme, grup mülakatları, vaka/sunum çalışmaları, kişisel beceriler ve farklı becerileri ölçmeye yönelik test çalışmaları bulunmaktadır.

Çalışanlarımızın performans değerlendirmeleri de yıllık olarak ölçümlenmekte ve sonuçlar çalışanlarımızın ücretlerine yansıtılmaktadır. Performans değerlendirme sistemimiz, hedef ve yetkinlik esaslı olup yönetici, takım ve insan kaynakları değerlendirmeleri ışığında elde edilir.

Grubumuz; sürekli öğrenme ilkesi ışığında, ihtiyaç olduğu belirlenen alanlarda çalışanlarına mümkün olan en üst düzeyde eğitimlerin verilmesini hedeflemektedir. Bu çerçevede iç ve dış eğitmenler tarafından, gerek mesleki/ teknik içerikte, gerekse sosyal ve kişisel gelişim odaklı eğitimler sürekli olarak devam etmektedir.

Gelecek Algımız
İnsan Kaynakları olarak hedefimiz; mutlu, sağlıklı ve motivasyonu yüksek çalışanlarımıza, etkin sistemsel altyapı ve kendilerini gerçekleştirebilecekleri bir çalışma ortamı sunarak organizasyonumuzun sürekli gelişmesini ve başarılı olmasını sağlamaktır. Gelecek algımızı; firmamıza emanet edilen projelerin üstesinden gelebilen, alanında kendini ispatlamış çalışanlarla hizmet sektörünün ihtiyaç duyduğu kalite değerine ulaşmış bir organizasyon oluşturmaktır.

Gözde KIRIŞ
İnsan Kaynakları Müdürü

Takipte Kalın!

Bültenimize Kayıt Olmak İster Misiniz?