by ayosholding

Share

Paylaş

Bize öncelikle Ayos Temizlik hakkında genel bilgi verebilir misiniz?

Hizmet sektöründe faaliyet gösteren Ayos Temizlik; kuruluşunda öncelikle Adil, Yaratıcı, Olumlu ve Sorunsuz çözümler üreterek müşteri memnuniyetini temel alan bir anlayışı benimsemiştir. Ayrıca deneyimli ve profesyonel kadrosuyla hizmet verdiği tüm kişi ve kurumların geleceğini kendi geleceği olarak görmeyi temel ilke olarak kabul etmiştir. “We Support Your Success” ( Başarınızı Destekliyoruz) sloganıyla hareket etmektedir.

Kuruluşundan itibaren hizmet alanlarını arttırmayı ve faaliyet bölgelerini genişletmeyi düstur kabul eden Ayos Temizlik, mevcut hizmet verdiği tüm kişi ve kurumların gereksinimlerini ve çağın gereklerini de göz önünde bulundurarak farklı alanlarda yeni çözüm ortaklarıyla büyüme hedefi ne güçlü ve emin adımlarla yürümeyi sürdürmektedir. Bağlı firmalarımızda görev alan her kademedeki personelimiz, Ayos Temizlik’in hizmet anlayışı çerçevesinde sürekli ve kesintisiz bir eğitim programı içinde kendilerini geliştirirken, müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesini en üst düzeye getirerek görevlerini sürdürmektedirler.

Özel sektörlere Ayos Temizlik olarak nasıl bir hizmet veriyorsunuz? Referanslarınız hakkında bilgi verir misiniz?

Özel sektörde endüstriyel temizlik, otellere hausekeeping hizmetleri, servis personeli, teknik ve mutfak personel teminleri yapılmaktadır. İnşaat sektörlerinde usta ve düz işçinin yanı sıra vinç operatörü, sıvacı, alçıcı, boyacı, anahtarcı, alimak operatörü şenör ve talep doğrultusunda benzer branşlarda sertifikalı usta personeller yetiştirmekteyiz. İnşaat sektöründe personel konaklama mobilizasyon sistemini kurup firma adına işletmesini sağlamaktayız. Havalimanı projelerinde (LGM/İSG) otel, lounge, cafe ve restoran işletmelerinin servisi, mutfak, ön büro, kat hizmetleri, meydancı, camcı ve karşılama personeli temini yapmaktayız. Genel olarak kaba, ince, endüstriyel, otel, işletme, AVM, banka, finans merkezleri, plaza, hastane uçak, yat, yol ve butik özel temizlik, halı ve koltuk yıkama, cam ve cila hizmetlerini vermekteyiz. Çalıştığımız firmalar arasında Sinpaş GYO, Nef, Mülk Gayrimenkul, Roya Yapı, DKY İnşaat, Emlak Konut vb. birçok sektör liderleri yer almakta.

İş süreçlerinde ve sektörde sizi farklı kılan özelliklerinizden bahseder misiniz?

Ayos Holding bünyesinde çözüm ortaklarımıza kurumsal çözümler üretirken, çıkış noktamız olarak benimsediğimiz “Bölüşürsek tok oluruz, bölünürsek yok oluruz.” sözünden hareketle, çalışanlarımız, iştiraklerimiz ve hizmet verdiğimiz çözüm ortaklarımızla bir bütün halinde gelişmeyi ve herkes için geleceği daha iyi hale getirmeyi hedefliyoruz.

Ayos Temizlik olarak kısa ve uzun vadedeki hedefleriniz nelerdir?

Ayos Temizlik çalışanları ve iştirakleriyle birlikte sağlıklı gelişmeyi, evrensel kalite standartlarında hizmetler sunmayı planlıyor. Çalışanları, iştirakleri ve çözüm ortaklığı yaptığı firmalar için saygınlığın, kalitenin ve güvenin simgesi olmayı hedefliyor. Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Yapmış olduğumuz hizmetlerin arkasında durmak ve müşterilerimizin daima yanında olmak görevimizdir.

Serkan GÜRAY
İcra Kurulu Üyesi – Genel Müdür Yardımcısı

Takipte Kalın!

Bültenimize Kayıt Olmak İster Misiniz?